oczko wodne, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Pielęgnacja i koszenie ogrodów

Projekt i nasadzenia to nie wszystko – utrzymanie zadbanego i zdrowego ogrodu wymaga przeprowadzenia wielu specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych w różnych okresach czasu. Dlatego też oferujemy naszym Klientom całoroczną opiekę nad roślinnością dbając o odpowiednie nawożenia, przycinanie czy pielenie.

Poza kompleksowymi pakietami usług świadczymy je także pojedynczo. Na wyraźne życzenie możemy przeprowadzać jedynie wybrane zabiegi, takie jak koszenie trawników, czy pielęgnację ogrodu w postaci odpowiedniego przycięcia. Podczas zleceń uwzględniamy wymagania poszczególnych gatunków roślin znajdujących się na działce, aby gwarantować ich piękny wygląd i zdrowy wzrost. Wszelkie prace ogrodowe, w tym koszenie trawników, przeprowadzamy z najwyższą dokładnością z wykorzystaniem dobrej jakości sprzętów.

Koszenie i pielęgnacja ogrodów – Nadarzyn

Realizujemy wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak sprzątanie ogrodu, wertykulacja oraz nawożenie, odchwaszczanie i koszenie trawników. Oprócz tego nawozimy, przycinamy i kształtujemy rośliny, prowadzimy pełną ochronę przeciw chorobom oraz szkodnikom, zabezpieczamy ogród na zimę. Doświadczenie oraz wiedza pozwala nam na określenie potrzeb poszczególnych gatunków, dzięki czemu świadczone przez nas usługi pielęgnacji ogrodu są na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy przy tym, że koszenie i pozostałe usługi wykonamy sprawnie przy użyciu wysokiej klasy narzędzi. Wszystko w trosce o nieskazitelny wygląd ogrodu. Koszenie trawników oraz pielęgnacja ogrodów to nie tylko praca, ale również sztuka, dzięki której zieleń w naszym obejściu prezentuje się zjawiskowo. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług pielęgnacji ogrodu w Nadarzynie i okolicach.

Pielęgnacja ogrodów Pruszków

Pielęgnacja ogrodów Grodzisk Mazowiecki

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

ukladanie-kostki-brukowej

Usługi brukarskie

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Nawodnienia

ziemia, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Odwodnienia

melioracje, wykopy, Elo.Garden Nadarzyn

Melioracje

zbiór deszczówki, koparka, Elo.Garden Nadarzyn

Zbiory deszczówki

ogórd, woda, Elo.Garden Nadarzyn

Rozsączanie wody

oczko wodne, Elo.Garden Nadarzyn

Oczka wodne

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Trawniki i nasadzenia

koparka, ogród, zakładanie, Elo.Garden Nadarzyn

Niwelacja terenu

trawa, drzewa, Elo.Garden Nadarzyn

Siatki zabezpieczające

zakładanie ogrodu, Elo.Garden Nadarzyn

Wycinka drzew

koparka, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Wykopy pod fundamenty

cokoły, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Cokoły pod ogrodzenia

Odśnieżanie dachów

Mycie elewacji

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Inne prace