+48 882 722 704
elo@elogarden.pl
woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Zakładanie trawników Pruszków

Jednym z ważniejszych punktów naszych ogrodów jest trawnik. To miejsce doskonałe do wypoczynku, do stworzenia strefy zabaw dla dzieci – jednym słowem wspaniała strefa użytkowa. Właściwe założenia trawnika wymaga odpowiedniego przygotowania terenu, a także nawodnienia, dzięki któremu zielenią trawy będziemy mogli cieszyć się nawet w okresie długotrwałej suszy.

Zakładanie trawników w Pruszkowie zleć profesjonalnej firmie – jako Elo Garden od ponad 12 lat działamy w branży dbając o to, aby każdy z założonych przez nas trawników cieszył soczystą zielenią i miękkością w każdym ogrodzie.

Kompleksowe zakładanie trawników Pruszków

Realizując zlecenie założenia trawnika w pierwszej kolejności zapoznajemy się z otoczeniem, topografią terenu, a także jakością gleby. W ten sposób jesteśmy w stanie ją we właściwy sposób przygotować, wyrównać i utwardzić, co sprzyja właściwemu rozrostowi trawy.

Podczas realizacji usługi zakładania trawników w Pruszkowie nie zapominamy o właściwych zabezpieczeniach, jak siatki przeciwko kretom – w ten sposób minimalizujemy ryzyko zniszczenia trawnika. Naszym klientom proponujemy również kompleksowe rozwiązania w postaci stałego nawadniania.

Zakładanie trawnika nie kończy się na wysianiu trawy, dlatego też nie pozostawiamy naszych klientów zaraz po realizacji usługi. Jesteśmy zawsze do dyspozycji i gotowi do realizacji dalszych zadań pielęgnacyjnych, w tym wertykulacji oraz regularnego koszenia trawnika.

Jeśli planujesz założenie trawnika w Pruszkowie – skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj naszą pełną ofertę oraz nasze realizacje. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Usługi brukarskie

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Nawodnienia

ziemia, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Odwodnienia

melioracje, wykopy, Elo.Garden Nadarzyn

Melioracje

zbiór deszczówki, koparka, Elo.Garden Nadarzyn

Zbiory deszczówki

ogórd, woda, Elo.Garden Nadarzyn

Rozsączanie wody

oczko wodne, Elo.Garden Nadarzyn

Oczka wodne

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Trawniki i nasadzenia

koparka, ogród, zakładanie, Elo.Garden Nadarzyn

Niwelacja terenu

trawa, drzewa, Elo.Garden Nadarzyn

Siatki zabezpieczające

zakładanie ogrodu, Elo.Garden Nadarzyn

Wycinka drzew

koparka, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Wykopy pod fundamenty

cokoły, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Cokoły pod ogrodzenia

Odśnieżanie dachów

Mycie elewacji

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Inne prace