+48 882 722 704
elo@elogarden.pl
woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Usługi brukarskie

Zachowanie właściwego ładu i porządku na ogrodzie jest wynikiem zastosowania odpowiednich zabezpieczeń, ścieżek oraz doboru roślinności. Ważne, aby cała kompozycja wzajemnie się uzupełniała. W przydomowych ogrodach doskonale sprawdzi się kostka brukowa – to idealny materiał na podjazd, ogrodowe alejki, ale również do wyznaczenia strefy relaksacyjnej.

Kostka brukowa to również świetny materiał na tarasy i altany, który gwarantuje właściwą stabilność oraz pozwala cieszyć się czystością bez względu na porę roku oraz pogodę. Układanie kostki brukowej jest jednak procesem, który wymaga właściwego przygotowania, dlatego w tym wypadku warto zatrudnić specjalistów.

Profesjonalne usługi brukarskie Nadarzyn

W branży ogrodniczej jesteśmy już od ponad 12 lat – zajmujemy się projektowanie oraz zakładaniem ogrodów uwzględniając nie tylko roślinność, ale również małą architekturę oraz utwardzane ścieżki. Usługi brukarskie w Nadarzynie i okolicach świadczymy jako kompleksowy element zakładania ogrodu oraz jako usługę dodatkową.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak ważne jest przygotowanie gruntu do położenia kostki brukowej – wyrównanie terenu, utwardzenie oraz piaskowanie. Ułożona w ten sposób kostka jest trwała i odporna na odkształcenia, dzięki czemu możemy cieszyć się nią przez wiele lat.

Układanie kostki Nadarzyn

Świadczone przez nas usługi brukarskie w Nadarzynie to gwarancja jakości. Pomagamy naszym klientom w doborze odpowiedniego materiału oraz koloru kostki, tak aby współgrał on z całym ogrodem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kostka brukowa jest elementem kompozycji, który podkreśla charakter ogrodu.

Jeśli szukają państwo firmy która świadczy usługi brukarskie w Nadarzynie – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością ułożymy dla państwa kostkę brukową i pomożemy w podjęciu decyzji o wzorze i materiale.

Usługi brukarskie Grodzisk Mazowiecki

Układanie kostki brukowej Pruszków

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Usługi brukarskie

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Nawodnienia

ziemia, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Odwodnienia

melioracje, wykopy, Elo.Garden Nadarzyn

Melioracje

zbiór deszczówki, koparka, Elo.Garden Nadarzyn

Zbiory deszczówki

ogórd, woda, Elo.Garden Nadarzyn

Rozsączanie wody

oczko wodne, Elo.Garden Nadarzyn

Oczka wodne

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Trawniki i nasadzenia

koparka, ogród, zakładanie, Elo.Garden Nadarzyn

Niwelacja terenu

trawa, drzewa, Elo.Garden Nadarzyn

Siatki zabezpieczające

zakładanie ogrodu, Elo.Garden Nadarzyn

Wycinka drzew

koparka, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Wykopy pod fundamenty

cokoły, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Cokoły pod ogrodzenia

Odśnieżanie dachów

Mycie elewacji

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Inne prace