+48 882 722 704
elo@elogarden.pl
woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Układanie kostki brukowej Pruszków

Ogród i obejście domu to nie tylko rabaty oraz trawnik. Ważna jest też mała architektura oraz utwardzone ścieżki, po których możemy przejść o każdej porze roku bez względu na pogodę. Idealnie w tej roli sprawdzi się kostka brukowa – mnogość wzorów oraz kolorów sprawia, że jest to doskonałe uzupełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych ogrodów.

Usługi brukarskie w Pruszkowie zrealizują państwo z Elo Garden. Długoletnie doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów pozwoliło nam na zdobycie właściwej wiedzy także w zakresie układania kostki brukowej.

Usługi brukarskie Pruszków

Właściwe ułożenie kostki brukowej zaczyna się od przygotowania podłoża. Usługi brukarskie w Pruszkowie, które świadczymy to nie tylko wyrównanie terenu pod kostkę brukową, ale też i odpowiednie ułożenie tłucznia i późniejsze piaskowanie dzięki czemu ułożona przez nas kostka wytrzymuje wiele lat.

Czy warto na ogrodzie kłaść kostkę brukową? Zdecydowanie tak – to jedno z najlepszych i najtrwalszych rozwiązań, które gwarantuje komfort użytkowania ogrodu bez względu na pogodę i porę roku. Kostka brukowa doskonale sprawdzi się jako alejki w ogrodzie, ale również jako podjazd oraz dojście do budynku.

Profesjonalne usługi brukarskie Pruszków

Kostka brukowa nie tylko eliminuje błoto powstałe w wyniku opadów, ale przede wszystkim uzupełnia kwietne rabaty wprowadzając do ogrodu harmonię. W niektórych projektach ogrodów – na przykład stylizowanych ogrodach japońskich – kostka brukowa stanowi element aranżacyjny, bez którego rośliny nie są tak efektowne.

Usługi brukarskie w Pruszkowie – zadzwoń do nas i powiedz nam o swoich potrzebach, a my ułożymy kostkę na twoim ogrodzie dbając o to, aby nasza realizacja była trwała i spełniła twoje oczekiwania.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Usługi brukarskie

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Nawodnienia

ziemia, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Odwodnienia

melioracje, wykopy, Elo.Garden Nadarzyn

Melioracje

zbiór deszczówki, koparka, Elo.Garden Nadarzyn

Zbiory deszczówki

ogórd, woda, Elo.Garden Nadarzyn

Rozsączanie wody

oczko wodne, Elo.Garden Nadarzyn

Oczka wodne

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Trawniki i nasadzenia

koparka, ogród, zakładanie, Elo.Garden Nadarzyn

Niwelacja terenu

trawa, drzewa, Elo.Garden Nadarzyn

Siatki zabezpieczające

zakładanie ogrodu, Elo.Garden Nadarzyn

Wycinka drzew

koparka, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Wykopy pod fundamenty

cokoły, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Cokoły pod ogrodzenia

Odśnieżanie dachów

Mycie elewacji

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Inne prace