+48 882 722 704
elo@elogarden.pl
woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Projektowanie i zakładanie ogrodów Pruszków

Własny ogród pozwala nam cieszyć się zmiennym krajobrazem przez cały rok. Jednak nawet najmniejszy skrawek ziemi wymaga właściwego zaprojektowania, aby przestrzeń była funkcjonalna i dostosowana do naszych potrzeb. Projektując ogród nie można zapomnieć również o naturalnym otoczeniu, jakości gleby czy mikroklimacie, który będzie dyktował formy nasadzenia.

Projektowanie ogrodów w Pruszkowie zleć profesjonalistom. Na tym polu działamy już od 12 lat dostarczając inwestorom wspaniałe i kwietne rabaty, a także strefy wypoczynkowe, które pozwalają cieszyć się z czasu spędzonego na świeżym powietrzu.

Projektowanie ogrodów Pruszków

Podczas projektowania ogrodów bierzemy pod uwagę potrzeby naszych klientów, dlatego też chętnie poznajemy ich marzenia dotyczące obszarów zielonych wokół ich domu. Przed przygotowaniem projektu dokładnie zapoznajemy się również z terenem, na którym ma powstać ogród – w naszych planach uwzględniamy obecne budynki, małą architekturę oraz ogólne ukształtowanie terenu.

Projektowanie ogrodów uwzględnia również stopień nawodnienia, stan gleby oraz roślinność występującą na danym obszarze. Dopiero znając te czynniki jesteśmy gotowi przedstawić gotowy projekt, który akceptujemy z naszymi inwestorami.

Kompleksowe zakładanie ogrodów Pruszków

Projekt ogrodu to pierwszy krok w realizacji ogrodu. W momencie otrzymania akceptacji przystępujemy do zakładania ogrodu w Pruszkowie dobierając odpowiednie nasadzenia – to najtrudniejszy moment, w którym musimy we właściwy sposób dobrać roślinność, tak aby rabaty były ciekawe i eleganckie przez cały rok.

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla państwa projekt i założymy wymarzony ogród w Pruszkowie uwzględniając naturalne warunki oraz marzenia.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Usługi brukarskie

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Nawodnienia

ziemia, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Odwodnienia

melioracje, wykopy, Elo.Garden Nadarzyn

Melioracje

zbiór deszczówki, koparka, Elo.Garden Nadarzyn

Zbiory deszczówki

ogórd, woda, Elo.Garden Nadarzyn

Rozsączanie wody

oczko wodne, Elo.Garden Nadarzyn

Oczka wodne

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Trawniki i nasadzenia

koparka, ogród, zakładanie, Elo.Garden Nadarzyn

Niwelacja terenu

trawa, drzewa, Elo.Garden Nadarzyn

Siatki zabezpieczające

zakładanie ogrodu, Elo.Garden Nadarzyn

Wycinka drzew

koparka, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Wykopy pod fundamenty

cokoły, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Cokoły pod ogrodzenia

Odśnieżanie dachów

Mycie elewacji

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Inne prace