+48 882 722 704
elo@elogarden.pl
woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Projektowanie i zakładanie ogrodów Grodzisk Mazowiecki

Założenie ogrodu to tylko pozornie łatwe zadanie. Aby cieszyć się zielenią i kolorowymi rabatami przez cały rok ważne jest wykonanie odpowiednich nasadzeń, które będą współgrać z otaczającym krajobrazem i sprawdzą się w danej strefie klimatycznej. Dlatego też tak ważne jest wykonanie projektu ogrodu przez przystąpieniem do prac.

Projektowanie ogrodu w Grodzisku Mazowieckim pozostaw nam – mamy w tym ponad 12 lat doświadczenia, a do każdej realizacji podchodzimy bardzo sumiennie uwzględniając potrzeby i marzenia naszych inwestorów, a także analizując dokładnie cały teren.

Projektowanie ogrodów w Grodzisku Mazowieckim od A do Z

Każdy z naszych projektów to kilka etapów jego realizacji. Projektowanie ogrodów rozpoczyna się od rozmowy – chcemy poznać potrzeby naszych inwestorów, które pomogą nam w wyznaczeniu stref i stworzeniu małej architektury. Na kolejnym etapie dokładnie analizujemy całe otoczenie, w tym dom, garaż, ogrodzenie oraz obecną roślinność.

Podczas projektowania ogrodu pod uwagę bierzemy także naturalne otoczenie, jakość gleby oraz okolicznych sąsiadów – dopiero po uwzględnieniu wszystkich tych czynników jesteśmy gotowi by przedstawić wyjątkowy i niepowtarzalny projekt.

Zakładanie ogrodu w Grodzisku Mazowieckim

Po akceptacji projektu możemy przystąpić do założenia ogrodu. Wbrew pozorom to najtrudniejszy moment, bowiem decydujemy tu o roślinności. Rabaty w ogrodzie powinny być ozdobą przez cały rok, dlatego też do tego etapu podchodzimy bardzo rozważnie dobierając tak sadzonki, aby przez okrągły rok cieszyły nas swoim wyglądem.

Założenie ogrodów uwzględnia także przygotowanie stref relaksacyjnych, dziecięcych oraz systemu nawodnienia i położenie trawnika. Z nami to zadanie będzie wyjątkowo proste! Projektowanie i założenie ogrodów w Grodzisku Mazowieckim jest na wyciągnięcie ręki – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że z nami spełnisz swoje ogrodowe marzenia.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Usługi brukarskie

woda, trawa, nawaodnienie, Elo.Garden Nadarzyn

Nawodnienia

ziemia, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Odwodnienia

melioracje, wykopy, Elo.Garden Nadarzyn

Melioracje

zbiór deszczówki, koparka, Elo.Garden Nadarzyn

Zbiory deszczówki

ogórd, woda, Elo.Garden Nadarzyn

Rozsączanie wody

oczko wodne, Elo.Garden Nadarzyn

Oczka wodne

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Trawniki i nasadzenia

koparka, ogród, zakładanie, Elo.Garden Nadarzyn

Niwelacja terenu

trawa, drzewa, Elo.Garden Nadarzyn

Siatki zabezpieczające

zakładanie ogrodu, Elo.Garden Nadarzyn

Wycinka drzew

koparka, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Wykopy pod fundamenty

cokoły, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Cokoły pod ogrodzenia

Odśnieżanie dachów

Mycie elewacji

trawa, ogród, Elo.Garden Nadarzyn

Inne prace